Historia

 

Reca Polska Sp. z o.o. jest firmą córką austriackiej firmy Kellner&Kunz AG.  Początek działalności firmy Kellner&Kunz AG datuje się na rok 1922, a jej polskiej firmy córki to rok 1998. Reca Polska ma swoją siedzibę w Węgrzcach k. Krakowa przy ul. Warszawskiej 67.

Jesteśmy jedną z największych firm na rynku europejskim, oferującą różnego rodzaju produkty z grupy elementów złącznych, narzędzi do obróbki tworzyw i metali, narzędzi ręcznych, chemii technicznej i wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Ofertę uzupełniają elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne.

Naszymi klientami są firmy z branży przemysłowej, samochodowej, budowlanej, montażowej, serwisowej i inne. W Polsce posiadamy i ciągle rozbudowujemy sieć przedstawicieli handlowych, którzy zajmują się powiększaniem grona naszych odbiorców.

Wszystko to poparte jest wiedzą i doświadczeniem wypracowanym ponad 90-letnią działalnością naszej firmy matki. W Europie Wschodniej RECA ma swoje oddziały w Turcji, Rumuni, Bułgari, Słoweni, Bośni, Serbi,  Słowacji, Chorwacji, na Węgrzech i w Czechach.

 

RECA Newsletter

Czy jesteś zainteresowany nowymi produktami i ofertami? W naszym Newsletterze znajdziesz potrzebne informacje. 

Zarejestruj sie tutaj !

RECA Group

Interesują się Państwo międzynarodowymi spółkami Grupy RECA?

Platforma Grupy RECA

Kontakt PL

Jeśli mają Państwo pytania lub poszukują odpowiedniego dostawcy, prosimy o kontakt.

Formularz Kontaktowy

RECA You Tube