Kariera zawodowa

U nas kariera tempa nabiera!

Oferty pracy
Każdemu dajemy szansę zatrudnienia i rozwoju!

To właśnie na Ciebie czekamy! Daj się nam poznać!

Do naszego teamu dołączają osoby, które nigdy nie miały styczności z branżą narzędziową jak również i osoby, które są już w tej tematyce profesjonalistami. Taki mix osób daje nam przewagę nad konkurencją a Tobie możliwość współpracy z równymi sobie oraz ze znawcami i ekspertami w swojej dziedzinie, od których możesz czerpać wiedzę garściami.

Masz chęć, zaangażowanie i motywację do działania na polu sprzedażowym w branży technicznej w gronie naszych pasjonatów narzędziowych daj sobie szansę na karierę u nas. Aplikując do nas otwierasz się na nowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Doświadczenia, które zbierasz każdego dnia są motorem do dalszych intensywnych działań sprzedażowych i umożliwiają nowe szanse na pięcie się po szczeblach kariery zawodowej. 65% naszych kierowników sprzedaży wywodzi się z handlowców.

Start, u nas, to intensywny etap wdrożeniowy, w którym uczysz się naszych produktów w teorii i w praktyce. Dzięki cyklowi różnorodnych szkoleń z wielu dziedzin „ruszasz w bój” uzbrojony o ogromną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą z sukcesem wykorzystujesz w pracy na co dzień.

Dla umocnienia Twoich kwalifikacji mamy przygotowany również szereg szkoleń doszkalających wewnętrznych i zewnętrznych. To one wspomogą Cię dodatkowo w Twojej codziennej pracy.

Rozpocznij u nas swoją karierę, która nabierze u nas tempa!

Vorstand Walter Bostelmann Vorstand Walter Bostelmann Vorstand Walter Bostelmann Vorstand Walter Bostelmann
Prezes Zarządu Kellner & Kunz AG

Każdy ma szansę na zaangażowanie się w firmie i dalszy rozwój! Promujemy kariery naszych pracowników we wszystkich obszarach poprzez szkolenia wewnętrzne i kształcenie ustawiczne.

Walter Bostelmann
Kontakt
Kontakt
Zamknij
Musisz wyrazić zgodę na wykorzystywanie plików cookie aby używać tego formularza
Twój Kontakt:
Dział HR -  Rekrutacje
Dział HR - Rekrutacje
iSTORAGE, KANBAN-RFID
iSTORAGE, KANBAN-RFID
Obsługa Klienta
Obsługa Klienta
Produkty RECA
Produkty RECA
Sklep Online RECA eShop
Sklep Online RECA eShop
RECA Polska Sp. z o.o.
RECA Polska Sp. z o.o.
ul. Warszawska 67, 32-086 Węgrzce
Potwierdź, że nie jesteś robotem.
Dziękujemy za Twoją wiadomość!
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.