Nagrody

Nasze nagrody i wyróżnienia

Certyfikacja TÜV zgodnie z ISO 9001

Jednostka certyfikująca TÜV SÜD Management Service GmbH zaświadcza, że firma RECA Polska Sp. z o.o. wprowadziła system zarządzania jakością w zakresie dystrybucji śrub, narzędzi, części standardowych oraz świadczenia usług w zakresie zarządzania częściami typu C.

Pracodawca przyjazny Rodzinie

W dniu 14 listopada 2017 r. w Wiedniu odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu państwowego “berufundfamilie”. Jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszą firmą w naszej branży, która otrzymała to wyróżnienie, a nasze dotychczasowe zaangażowanie zostało docenione również przez podmioty zewnętrzne.
>> więcej

Nagroda za kształcenie pracowników

Kellner & Kunz otrzymała w październiku 2014 roku austriackie godło narodowe za wybitne osiągnięcia w kształceniu praktykantów. Znak jakości “Firma szkoleniowa wyróżniona przez państwo” jest sygnałem dla młodych ludzi i ich rodziców, że uczniowie otrzymują dobre wykształcenie w firmie Kellner & Kunz.

Jesteśmy partnerem BBG Bundesbeschaffung

Kellner & Kunz i BBG mają umowę partnerską od maja 2016 roku. Bundesbeschaffung GmbH (BBG) jest dostawcą usług zakupowych dla sektora publicznego. Poprzez swoje umowy BBG dostarcza administracji około 960.000 produktów i usług. Do klientów BBG należą nie tylko ministerstwa federalne, lecz także wszystkie kraje związkowe i co trzecia austriacka gmina. Z usług BBG korzysta już także wiele firm outsourcingowych, uczelni wyższych i placówek służby zdrowia.

Hermes-Logistik-Preis 2014

Firma Kellner & Kunz otrzymała nagrodę Hermes Logistics Award 2014 w kategorii “Zrównoważony rozwój” przyznawaną przez Austriacką Federalną Izbę Gospodarczą. HERMES Verkehrs.Logistik.Preis jest regularną nagrodą za wybitne osiągnięcia w austriackim przemyśle transportowym i logistycznym i jest jedną z najbardziej pożądanych nagród w Austrii.

Finalista Austriackiej Nagrody Logistycznej VNL 2012

Co roku Verein Netzwerk Logistik (VNL – największa austriacka platforma w branży zakupów i logistyki) przyznaje Austriacką Nagrodę Logistyczną. Firma Kellner & Kunz zgłosiła nowo opracowany system RFID KANBAN – w połączeniu z nowo zaprojektowanymi procesami w intralogistyce – w kategorii “Najlepsze innowacyjne rozwiązanie logistyczne oparte na partnerstwie” i znalazła się w gronie finalistów.

Austriacka nagroda “Supply Excellence Award 2011”

Austriackie Stowarzyszenie Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (BMÖ) przyznało firmie Kellner & Kunz austriacką nagrodę Supply Excellence Award 2011, która publicznie honoruje całościowe i zrównoważone rozwiązania w łańcuchu wartości po stronie dostawcy i nabywcy. Firma Kellner & Kunz otrzymała nagrodę za zorientowaną na rynek i wzorcową przebudowę łańcucha procesów logistycznych w nowym centrum logistycznym w Wels.

Leitbetriebe Austria – Wiodące firmy austriackie

Wyróżnienie jako “Leitbetrieb” potwierdza ekonomiczną i innowacyjną pozycję firmy Kellner & Kunz jako austriackiego przedsiębiorstwa wzorcowego. Platforma “Leitbetriebe Austria” jest doskonale funkcjonującą siecią austriackich liderów biznesu i jest uważana za kooperację najlepszych austriackich firm. Przedsiębiorstwa te są filarami austriackiej gospodarki: zapewniają miejsca pracy oraz gwarantują wzrost i konkurencyjność.

Nagroda za innowacyjność Handwerk 2017

Rozwiązanie RECA iSTORAGE” zostało nagrodzone przez ekspertów.

Jury zwróciło szczególną uwagę na wysoki poziom usług związanych z logistyką, jak również na różnorodne możliwości zastosowania systemu przez klienta. Doceniono dobrze zaprojektowane i kompletne rozwiązanie, które oferuje oszczędność kosztów dzięki optymalizacji procesów. Zgłoszenia były oceniane według trzech kryteriów: Innowacja – Korzyść – Sukces rynkowy/szansa.

>> więcej

Kontakt
Kontakt
Zamknij
Musisz wyrazić zgodę na wykorzystywanie plików cookie aby używać tego formularza
Twój Kontakt:
RECA Polska Sp. z o.o.
RECA Polska Sp. z o.o.
ul. Warszawska 67, 32-086 Węgrzce
iSTORAGE, KANBAN-RFID
iSTORAGE, KANBAN-RFID
Obsługa Klienta
Obsługa Klienta
Produkty RECA
Produkty RECA
Dział HR -  Rekrutacje
Dział HR - Rekrutacje
Sklep Online RECA eShop
Sklep Online RECA eShop
Potwierdź, że nie jesteś robotem.
Dziękujemy za Twoją wiadomość!
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Oferta produktowa
przeglądaj online

Elementy złączne
Elementy złączne
zum Katalog
Branża budowlana
Branża budowlana
Pobierz
Więcej materiałów
Więcej materiałów
Pobierz broszury