Benefity

Opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch.  Zdrowie naszych pracowników i ich najbliższych rodzin jest dla nas bardzo istotne. Chcąc przyczynić się do wspierania pracowników w tym zakresie gwarantujemy naszym pracownikom i ich najbliższym członkom rodziny  dostęp do opieki medycznej, opłacany przez pracodawcę.

Karta Multisport

Sport to zdrowie. Rozwój pasji sportowych naszych pracowników leży nam głęboko na sercu, stąd też wychodzimy naprzeciw ich zainteresowaniom sportowym dofinansowując korzystanie z karty Multisport.

Auto służbowe

Autem służbowym jeżdżą nasi pracownicy również i po pracy, wykorzystując je do celów prywatnych.

Świętowanie

Lubimy celebrować różne okazje. Obchodzimy okrągłe jubileusze stażu pracy i z tej okazji pracownicy otrzymują nietuzinkowe kosze obfitości. Na zakończenie każdego roku wspólnie uroczyście świętujemy nasze sukcesy, a nasi najlepsi pracownicy otrzymują wyróżnienia i nagrody finansowe.

Konkursy

Stwarzamy również możliwości do wzięcia udziału w różnych konkursach sprzedażowych, w których można wygrać nowoczesne i ciekawe nagrody.

Cykliczna premia finansowa

Nagradzamy pracowników dodatkowo za ich staż pracy, za przywiązanie do firmy i lojalność wobec pracodawcy. Każdy pracownik, po 12 miesiącach pracy, otrzymuje cykliczną premię finansową.

RECA Newsletter

Czy jesteś zainteresowany nowymi produktami i ofertami? W naszym Newsletterze znajdziesz potrzebne informacje. 

Zarejestruj sie tutaj !

RECA Group

Interesują się Państwo międzynarodowymi spółkami Grupy RECA?

Platforma Grupy RECA

Kontakt PL

Jeśli mają Państwo pytania lub poszukują odpowiedniego dostawcy, prosimy o kontakt.

Formularz Kontaktowy

RECA You Tube