Oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za doradztwo techniczne, budowanie rynku i długoterminowych relacji z kluczowymi klientami, na wyznaczonym terenie – współpraca z obecnymi odbiorcami oraz poszukiwanie nowych w branży produkcyjno - przemysłowej. Szukamy osób dla, których mobilna sprzedaż i negocjacje z kontrahentem to pasje zawodowe.

Wymagania:

  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • wykształcenie min. średnie
  • odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę
  • konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • fachowe szkolenia
  • obsługa regionu w pobliżu miejsca zamieszkania
  • wynagrodzenie podstawowe, premie i prowizje
  • samochód służbowy i pozostałe narzędzia pracy, również do celów prywatnych
  • bezpieczeństwo i lojalność ze strony firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna, finansowana przez Reca również dla członków rodziny pracownika

Kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej CV na adres mailowy: reca@reca.pl

RECA Group

Interesują się Państwo międzynarodowymi spółkami Grupy RECA?

Platforma Grupy RECA

Kontakt PL

Jeśli mają Państwo pytania lub poszukują odpowiedniego dostawcy, prosimy o kontakt.