NASZE WARTOŚCI

 

Zrównoważony rozwój, który działa!

Stabilność, niezawodność, człowieczeństwo, emocje są cechami charakterystycznymi naszej grupy firm. Zrównoważony rozwój i partnerstwo to dwie wartości, które są dla nas szczególnie ważne i towarzyszą nam w codziennej pracy.

Szczerość i rzetelność są ważne, a nasz slogan wyraża te wartości:

RECA|MOCUJE. DZIAŁA. INSPIRUJE

MOCUJE: Stabilność, bezpieczeństwo, jakość i długotrwała tradycja.Tworzymy długoterminowe i bezpieczne relacje biznesowe.

DZIAŁA: Aktywne partnerstwo. Tylko wtedy, gdy coś robimy, tworzymy trwałe korzyści i perspektywę długoterminową.

INSPIRUJE: Inspirujemy do działania. Nasi klienci są dla nas nie tylko partnerami biznesowymi, ale stanowią także motywację do dalszego rozwoju.  

Odpowiedzialność społeczna i środowiskowa, zaufanie, uczciwość harmonizują ze zdrowym dążeniem  do wzrostu gospodarczego.

Jesteśmy przekonani, że zrównoważony rozwój jest strategicznym czynnikiem sukcesu i stanowi kluczową przewagą konkurencyjną.  Tylko rentowne i skuteczne firmy mogą również pozwolić sobie na usługi socjalne i ekologiczne.

Nasza dobra sytuacja gospodarcza, uznanie partnerów biznesowych oraz wiele nagród, które otrzymaliśmy utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy na dobrej drodze.

Zgodność ma zasadnicze znaczenie!

W Reca Group przestrzeganie kodeksu zgodności ma zasadnicze znaczenie i stanowi wraz z polityką proaktywnej ochrony środowiska, zrównowarzonym zarządzaniem i odpowiedzialnością pracowników na  wszystkich etapach operacyjnych najwyższy priorytet.

Zarząd Kellner & Kunz AG oraz członkowie zarzadów wszystkich spółek Grupy Reca są zobowiązani  do uczciwej konkurencji , oraz przestrzegania prawa krajowego i międzynarodowego w odniesieniu do korupcji, przekupstwa i porozumień cenowych, które są bezwarunkowo odrzucane i w żaden sposób nie będą tolerowane.

Kellner & Kunz AG posiada szereg dyrektyw, w których jasno sformuowano odpowiednie zasady postępowania. Każdy pracownik jest gruntownie poinformowany i przeszkolony.

Efektywna polityka i zabezpieczenia.

Skuteczne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa, odpowiednia organizacja, a także osoby przestrzegające niniejszych wytycznych są kluczowymi czynnikami gwarantującymi bezpieczeństwo i udany rozwój firmy.


RECA Newsletter

Czy jesteś zainteresowany nowymi produktami i ofertami? W naszym Newsletterze znajdziesz potrzebne informacje. 

Zarejestruj sie tutaj !

RECA Group

Interesują się Państwo międzynarodowymi spółkami Grupy RECA?

Platforma Grupy RECA

Kontakt PL

Jeśli mają Państwo pytania lub poszukują odpowiedniego dostawcy, prosimy o kontakt.

Formularz Kontaktowy

RECA You Tube