Oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za doradztwo techniczne, budowanie rynku i długoterminowych relacji z kluczowymi klientami, na wyznaczonym terenie – współpraca z obecnymi odbiorcami oraz poszukiwanie nowych w branży produkcyjno - przemysłowej. Szukamy osób dla, których mobilna sprzedaż i negocjacje z kontrahentem to pasje zawodowe.

Wymagania:

  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • wykształcenie min. średnie
  • odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę
  • konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • fachowe szkolenia
  • obsługa regionu w pobliżu miejsca zamieszkania
  • wynagrodzenie podstawowe, premie i prowizje
  • samochód służbowy i pozostałe narzędzia pracy, również do celów prywatnych
  • bezpieczeństwo i lojalność ze strony firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna, finansowana przez Reca również dla członków rodziny pracownika

Kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej CV na adres mailowy: praca@reca.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Reca Polska Sp. z o.o.”

Specjalista ds. sprzedaży - pracownik biurowy
z j. niemieckim

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizowanie postawionych celów, obsługę klientów  oraz współpracę z przedstawicielami handlowymi. Na wybranym stanowisku idealnie sprawdzą się osoby, które łatwo nawiązują kontakty, posiadają silną motywację do pracy i nastawione są na osiągnięcie sukcesu.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad sprzedaży
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office i komputera
  • biegła znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz satysfakcję płynącą z udziału w sukcesach firmy
  • możliwość związania się z firmą o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe, premia
  • prywatną opiekę medyczną, finansowaną przez Reca również dla członków rodziny pracownika
  • pracę w perspektywicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym standardzie, cykl szkoleń.

Kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej CV na adres mailowy: praca@reca.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Reca Polska Sp. z o.o."

Klauzula Informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuj, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych jest Reca Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach.
2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, przez okres 3 lat wyznaczony przez administratora
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne