Ochrona danych osobowych

Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane na stronie internetowej Reca Polska Sp. z o. o. i służą do przekazywania  informacji o oferowanych produktach i usługach.

Reca Polska Sp. z o. o.  gwarantuje, że Państwa dane zgodnie z przepisami o ochronie danych będą traktowane jako poufne.

Dane użytkowników, którzy zarejestrują się do naszego newslettera, będą używane tylko w celu wysyłania biuletynu i nie będą przekazywanie osobom trzecim. Wyjątek stanowią osoby odpowiedzialne za obsługę techniczną związaną z wysyłką Newslettera. W tym przypadku ilość przekazywanych danych jest ograniczona do minimum. Nasze zasady dotyczące prywatności są zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Użytkownicy, którzy nie chcą otrzymywać naszego Newslettera lub naszych broszur reklamowych mogą z nich zrezygnować w dowolnym momencie klikając na link "rezygnacja z Newslettera". Opcja ta zawarta jest we wszystkich mailach wysyłanych przez Reca Polska Sp. z o. o.

Newsletter i rezygnacja z Newslettera

Po wyrażeniu zgody na przesyłanie naszego Newslettera będziecie Państwo regularnie otrzymywać informacje o naszych produktach, nowych ofertach oraz nowościach z branży. Bezpośrednio po rejestracji zostanie wysłany do Państwa email z linkiem, po kliknięciu którego zakończony zostanie proces rejestracji. Możecie Państwo także zrezygnować z Newslettera klikając na link: rezygnacja z Newslettera.

Reca Polska Sp. z o. o. 

Ul. Fabryczna 20 A

31-553 Kraków

email: reca@reca.pl

tel.: 12/ 656 30 73

NIP: 677-20-41-663

RECA Group

Interesują się Państwo międzynarodowymi spółkami Grupy RECA?

Platforma Grupy RECA

Kontakt PL

Jeśli mają Państwo pytania lub poszukują odpowiedniego dostawcy, prosimy o kontakt.

Formularz Kontaktowy

RECA You Tube

RECA YouTube